Pendrive Samsung BAR Plus 128 GB
Wideo 11Zdjęcia 15 |
Samsung BAR Plus 128Gb |
|
Wysoka prędkość czytania. Pełna ochrona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BAR Plus 128 GB
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung flash drive Champagne silver 128 GB MUF-128BE3/APC | 82 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG Bar Plus (2020) 128 GB Tytanowy MUF-128BE4/APC | 100 zł |
Samsung BAR Plus Champagne - 128GB - USB Stick | 82 zł |
Samsung Pendrive BAR Plus USB3.1 128 GB Champaign Silver SGSAM3128PLSIL1 | 112 zł |
Pendrive SAMSUNG BAR Plus MUF-128BE3/APC, 128 GB, USB 3.1 | 100 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung BAR Plus
Ceny na Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 GB | od 54 zł | 33 oferty | ||
Samsung BAR Plus 128 GB | od 81 zł | 44 oferty | ||
Samsung BAR Plus 256 GB | od 112 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →