Вантажна шина Sailun SAR1 235/75 R17.5 132M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SAR1 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sailun SAR1 235/75 R17.5 132M
Ціни на Sailun SAR1 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Sailun SAR1 235/75 R17.5 143L | від 739 zł | 1 пропозиція | ||
Sailun SAR1 245/70 R17.5 136L | від 839 zł | 1 пропозиція | ||
Sailun SAR1 245/70 R17.5 143J | від 883 zł | 1 пропозиція |