Зимова шина Sailun Ice Blazer WST3 205/65 R16 95T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Sailun Ice Blazer WST3 205/65 R16 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Ice Blazer WST3 205/65 R16 95T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI SAILUN 205/65 R16 95T ICE BLAZER WST3 3220006482 | 308 zł |
Opona Sailun 205/65R16 ICE BLAZER WST3 95T - opony zimowe 3220006482 | 249 zł |
Sailun Ice Blazer WS T3 (205/65 R16 95T) 3220006482XX | 488 zł |
Відеоогляди
Рекомендуємо