Похідний ніж Ruike P801-SF
Відео 26Фото 3 |
Ruike P801-SF |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike P801-SF
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż Ruike składany P801-SF (P801-SF)RUIKERuike to marka założona w roku 1998 przez Mr. Leung’a, produkująca noże i scyzoryki. Noże tej marki to produkt dopracowa... щеny zarówno pod kątem rzemieślniczym, jak i technologicznym Broń.plПоскаржитись | 121 zł |
Nóż składany Ruike P801-SF stal Sandvik 14C28N Nóż składany Ruike P801-SF stal Sandvik 14C28N Ruike Nóż Ruike Fang P801-SF, stal Sandvik 14C28N stal nierdzewna No... щеżyk Ruike P801-SF to bardzo poręczny i wytrzymały nóż składany w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Nożyk ten posiada głownię wykonaną ze stali Sandvik 14C28N. Stal ta jest niezwykle ostra i łatwo się ostrzy. Rękojeść wykonano ze stali nierdzewnej 3Cr14N, charakteryzuje się ona wysoką wytrzymałośćią na korozje oraz uszkodzenia mechaniczne. Posiada ona wycięty otór przez który możemy przewlec np. linkę paracord. Nóż ten posiada dodatkowy klips, którym możemy przypiąć go np. do kieszeni. Nietuzinkowy wygląd noża Ruike Folder P105-Q oraz piękne czarne opakowanie sprawia, iż jest to świetny pomysł na prezent. Cechy noża : waga [g] - 120 gwarancja - 24 miesiące pokrowiec - nie eleganckie tektórowe pudełko - tak materiał rękojeści - stal 3Cr14N długość ostrza [mm] - 91,6 typ - składany kod producenta - P801-SF producent - Ruike długość całkowita [mm] - 200 grubość ostrza [mm] - 3,1 rodzaj stali (ostrze) - 14C28N blokada - Frame lock _______________ Erli.plПоскаржитись | 141 zł |
Ruike Ruike P801-SF Nóż kieszonkowy Grey P801-SFTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Wykona Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 153 zł |
Nóż Ruike P801-SfPrzedstawiamy Państwu nóż RUIKE P801-SF. Głownia noża została wykonana ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, dzięki czemu ostr... щеze będzie długo trzymało ostrość... EmpikПоскаржитись | 151 zł |
Ruike Nóż składany P801-SF | 149 zł |
Nóż Ruike składany P801-SF | 149 zł |
Nóż Ruike P801-SfPrzedstawiamy Państwu nóż RUIKE P801-SF. Głownia noża została wykonana ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, dzięki czemu ostr... щеze będzie długo trzymało ostrość... EmpikПоскаржитись | 155 zł |
Відеоогляди
Ruike P801-SF - Dumny Chińczyk w Twoim EDC
28 грудня 20203 818 переглядів
Ruike P801SF mogło być lepiej gdyby nie...
14 лютого 20218 197 переглядів
Recenzja Ruike P801-sf
4 травня 2021206 переглядів
Porównanie Ruike P 801SF i Ruike D191 D
5 лютого 20216 662 перегляда
Srebrny Surfer - Ruike P801-SF
6 листопада 20223 532 перегляда
Ruike P801-SF - recenzja
15 лютого 201819 823 перегляда
FREE KNIFE GIVEAWAY - RUIKE P801-SF
25 липня 2020490 переглядів
What's Inside? The Riuke P801-SF
16 квітня 2018885 переглядів
Is The RUIKE P801-SF The Best Budget EDC? - Knife Review
8 березня 2023612 переглядів
RANDOM KNIFE SPOTLIGHT EDITION #1, RUIKE P801-SF, EVERYDAY CARRY, EDC,
11 жовтня 2021180 переглядів
Knife Review: The Ruike P801-SF
7 червня 2023201 перегляд
Review of the Ruike P801-SF **BEST BUDGET FOLDER?**
26 грудня 2017423 перегляда
Cold Steel Ultimate Hunter and Ruike P801-SF Review
3 червня 2018347 переглядів
Is The RUIKE P801-SF Still An EDC Budget King In 2024?
26 квітня 20232 410 переглядів
RUIKE P801-SF My Favorite Budget Folder!! #EDC #RuikeP801 #EveryDayCarry #BudgetKnives #Flipper
19 червня 2020871 перегляд
Ruike P801-SF Knife Review ~ The Knife Junkie
10 січня 2019478 переглядів
FSB: Ruike P801-SF -- High Value EDC Perfection... Really!
13 вересня 201816 572 перегляда
Ruike P801 SF / The Full Zel Reivew
21 квітня 20183 907 переглядів
Torture Test - Ruike P801SF - "Its pretty, but is a $50 Ruike, as nice as they look ?"
10 червня 2020495 переглядів
Ruike P801-SF Review
5 січня 20188 717 переглядів
Civivi Baklash vs Ruike P801SF
16 листопада 201811 485 переглядів
UNDER $30! GREAT GIFT POCKET KNIFE AND COLLECTORS FOLDER | DISASSEMBLY | OVERVIEW | RUIKE P801-SF
7 грудня 202158 079 переглядів
Ruike P801SF Review-Budget Knife of the Year?
3 серпня 20177 911 переглядів
Best Value Folding Knife Ever. Ruike P801SF.
1 березня 201766 156 переглядів
Ruike P108SF and P801SF framelock flipper knives with 14C28N blade steel Quality knives Great price
24 квітня 201746 678 переглядів
Ruike P801 SF Unboxing and Initial Impression
15 лютого 20185 461 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 146 zł
EDC (повсякденний), drop-point, складаний, frame lock, лезо: 84 мм, рукоять: сталь, 136 г
від 121 zł
EDC (повсякденний), sheepsfoot, складаний, frame lock, лезо: 76 мм, матова, рукоять: сталь, 92 г
від 113 zł
EDC (повсякденний), clip-point, складаний, frame lock, лезо: 92 мм, рукоять: сталь, 120 г
від 121 zł
EDC (повсякденний), складаний, лезо: 77 мм, матова, рукоять: сталь, 74 г
від 126 zł
EDC (повсякденний), cleaver blade, складаний, frame lock, лезо: 80 мм, матова, рукоять: сталь, 197 г
від 129 zł
EDC (повсякденний), clip-point, складаний, frame lock, лезо: 57 мм, рукоять: сталь, 85 г
від 119 zł
EDC (повсякденний), drop-point, складаний, liner lock, лезо: 84 мм, матова, рукоять: сталь, 140 г
від 143 zł
EDC (повсякденний), складаний, лезо: 40 мм, рукоять: сталь, легкий, 16 г
від 159 zł
EDC (повсякденний), складаний, лезо: 50 мм, матова, рукоять: сталь, 65 г
від 137 zł
EDC (повсякденний), складаний, лезо: 86 мм, матова, рукоять: сталь, 120 г
від 122 zł
EDC (повсякденний), drop-point, складаний, frame lock, лезо: 85 мм, матова, рукоять: сталь, 152 г