Nóż turystyczny Ruike P801-SF
Wideo 26Zdjęcia 3 |
Ruike P801-SF |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ruike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ruike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ruike P801-SF
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Ruike składany P801-SF (P801-SF) | 121 zł |
Nóż składany Ruike P801-SF stal Sandvik 14C28N | 141 zł |
Ruike Ruike P801-SF Nóż kieszonkowy Grey P801-SF | 153 zł |
Nóż Ruike P801-Sf | 151 zł |
Ruike Nóż składany P801-SF | 149 zł |
Nóż Ruike składany P801-SF | 149 zł |
Nóż Ruike P801-Sf | 155 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →