Міксер будівельний RUBI Rubimix-7 26900
RUBI Rubimix-7 26900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RUBI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RUBI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RUBI Rubimix-7 26900
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mieszarka Rubi RUBIMIX-7 (+ końcówka mieszająca) RBI-26900 | 443 zł |
Rubi Mieszarka Rubimix-7 230V | 525 zł |
Mieszarka elektryczna Rubimix-7 Rubi | 510 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →