Rowenta Air Force Light RH 6545 (RH6545WH)
Rowenta Air Force Light RH 6545 |
|
Компактний і легкий вертикальний пилосос від популярного французького виробника, призначений для виконання сухого прибирання будь-якої складності. Модель працює від батареї, якої вистачає на 30 хв безперервного робочого циклу. Важить пристрій трохи більше 2 кг, підходить для очищення різних покриттів, в тому числі і м'яких меблів, а також для прибирання у важкодоступних місцях.
Обладнання працює на базі циклонної системи збору пилу, об'єм пилозбірника контейнерного типу становить 650 мл Пилосос Rowenta RH 6545 відрізняється хорошою мобільністю і зручністю використання, зручний перемикач на ручці дозволяє швидко регулювати поточну потужність роботи техніки. Завдяки ефективним фільтрам в поєднанні з НЕРА-технологією, пил надійно утримується в контейнері, не потрапляючи назад в приміщення, а повітря після прибирання стає значно свіжіше і чистіше, без дрібнодисперсного пилу, мікробів, алергенів. Модель компакта, підтримує стоянку вертикального типу, що дозволяє зберігати пристрій в шафі-купе. Для прискорення прибирання і полегшення боротьби з важкими забрудненнями і шерстю, в комплект входить турбощітка, сприяє глибокому очищенню поверхонь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rowenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rowenta.
Купити Rowenta Air Force Light RH 6545
Rowenta RH6545 Air Force Light odkurzacz akumulatorowy bezprzewodowy z ośw | 513 zł |
Odkurzacz pionowy Rowenta Air Force RH6545WH Czarny | 521 zł |
Rowenta RH 6545 WH | 539 zł |