Синтезатор Roland JUNO-DS88
Відео 17Фото 6 |
Roland JUNO-DS88 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland JUNO-DS88
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roland Roland JUNO-DS88 Black JUNO-DS88 | 4 149 zł |
Roland Juno-DS88 88 klawiszy syntezator | 4 357 zł |
Roland Juno-DS88 88 Klucz Synthesizer z podstawką i słuchawkami JUNODS88-P | 4 790 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →