Syntezator Roland JUNO-DS88
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Roland JUNO-DS88 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland JUNO-DS88
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roland Roland JUNO-DS88 Black JUNO-DS88 | 4 149 zł |
Roland Juno-DS88 88 klawiszy syntezator | 4 357 zł |
Roland Juno-DS88 88 Klucz Synthesizer z podstawką i słuchawkami JUNODS88-P | 4 790 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →