Вантажна шина Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riken Road Ready S 315/70 R22.5 154L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Riken ROAD READY S 315/70 R225 154/150L MS 754117 | 2 372 zł |
Riken Road Ready S (315/70 R22.5 154/150L) 754117 | 2 643 zł |
Opona Riken 315/70R22.5 Road Ready S 154/150L - opony ciężarowe 754117 | 1 805 zł |