Душовий піддон RIHO Zurich 248 80x80 (DA5600500000000)
RIHO Zurich 248 80x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIHO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIHO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIHO Zurich 248 80x80
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RIHO D001006005 248 - DA56 brodzik kwadratowy 80x80x4,5cm | 576 zł |
Brodzik kwadratowy Riho Zurich 90 x 90 cm | 576 zł |
Brodzik kwadratowy Riho Zurich 80 x 80 cm | 540 zł |
Riho Zurich brodzik kwadratowy płaski 248 80x80x4,5 DA56 | 560 zł |
Riho Zurich Brodzik prostokątny 80x80x4,5 cm, biały DA56/D001006005 - odbi | 524 zł |
Модификації RIHO Zurich 248 80x80
Ціни на RIHO Zurich 248 80x80 |
---|---|---|---|---|
RIHO Zurich 248 80x80 | від 524 zł | 5 пропозицій | ||
RIHO Zurich 250 90x90 | від 559 zł | 3 пропозиції | ||
RIHO Zurich 260 100x100 | від 761 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →