Збірна модель Revell AH-64A Apache (1:100) (04985)
Фото 7 |
Revell AH-64A Apache (1:100) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Revell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Revell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Revell AH-64A Apache (1:100)
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Revell Model set AH-64A Apache Revell | 74 zł |
Revell Model set AH-64A Apache (588093) | 66 zł |
Model set AH-64A Apache | 74 zł |
Helikopter 1:100 04985 AH-64A Apache (REV-04985) | 40 zł |
Śmigłowiec szturmowy Boeing AH-64A Apache 04985 | 41 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →