Плойка Remington Pro Spiral CI5519
Фото 5 |
Remington Pro Spiral CI5519 19 мм38 мм |
|
Модель від компанії Remington є недорогою прямою плойкою з затискачем і діаметром 19 мм. Тобто призначена вона для створення дрібних, пружних, яскраво виражених локонів, спіралей та завитків. Робоча поверхня досить довга, тому підійде для завивки довгого волосся. Але більш важливим є покриття: поєднання титану і кераміки забезпечує рівномірне нагрівання і гладке ковзання пасм, а турмалін додає ефект іонізації, роблячи волосся більш шовковистим і блискучим.
Remington Pro Spiral CI5519 нагрівається всього за 30 секунд та ефективно справляється зі своїми завданнями навіть на низьких температурах. Усього доступно 8 режимів з діапазоном від 140 до 210 градусів, тому кожен зможе підібрати оптимальну температуру під свій тип волосся та бажаний результат. Для більш зручного та безпечного використання плойка оснащена поворотним шнуром, наконечником, що не нагрівається, невеликою вбудованою підставкою і автоматично вимикається через 60 хвилин роботи на випадок, якщо пристрій забули вимкнути.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Remington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Remington.
Купити Remington Pro Spiral CI5519
Усі ціни 12 →Remington lokówka do włosów małe loki 19mm 4-krotna ochrona antystatyczna | 100 zł |
REMINGTON Lokówka Pro Spiral Curl CI5519 | 83 zł |
Remington Lokówki | 190 zł |
Lokówka REMINGTON CI5519 | 162 zł |
Lokówka REMINGTON CI5519 | 162 zł |
Модификації Remington Pro Spiral CI5519
Ціни на Remington Pro Spiral CI5519 |
---|---|---|---|---|
Remington Pro Spiral CI5519 | від 83 zł | 13 пропозицій | ||
Remington Pro Big Curl CI5538 | від 86 zł | 16 пропозицій |