Самокат REBEL Kids Wheels
Фото 16 |
REBEL Kids Wheels |
|
Ручки із м'якого ПВХ. Ширина керма: 25 см. Нековзна платформа.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REBEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REBEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REBEL Kids Wheels
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga trójkołowa balansowa REBEL KIDS WHEELS YELLOW dla dzieci regulac | 99 zł |
Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Żółto-niebieski | 100 zł |
Hulajnoga trójkołowa REBEL KIDS WHEELS PINK | 133 zł |
Hulajnoga dla dzieci REBEL Kids Wheels Żółto-niebieski | 99 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →