Razer Atheris
Фото 11 |
Razer Atheris |
|
Ігрова мишка з симетричним корпусом, що позиціюється виробником в середній ціновий діапазон. Примітно, що Razer Atheris підтримує відразу кілька технологій бездротового зв'язку: Bluetooth Low Energy і зв'язок по радіоканалу 2,4 ГГц. USB-конектор для радіозв'язку захований під верхньою кришкою, поруч з батарейним відсіком. В якості елементів живлення використовуються 2 батарейки формату АА.
Вага мишки без батарейного блока складає всього 66 г Маніпулятор отримав 5 кнопок, колесо прокрутки. Мишка має сенсор оптичного типу з максимальною роздільною здатністю на рівні 7200 dpi. Важливою особливістю моделі є можливість тонкого калібрування налаштувань під конкретно взятий килимок. Регулюються як роздільна здатність з частотою звертання, так і висота відриву від килимка.
При цьому девайс можна налаштувати буквально під будь-яку гру, чи то екшен з шутером, чи RPG/стратегія. Робота мишки підтримується фірмовим програмним забезпеченням, яке дає змогу використовувати вже існуючі або створювати унікальні в своєму роді макрокоманди. Додатково передбачена можливість перепризначення для кнопок. Ця мишка є максимально спрощеним, але водночас добре збалансованим варіантом, а завдяки стриманому дизайну може з однаковим успіхом використовувати вдома та на робочому місці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razer.
Купити Razer Atheris
Усі ціни 7 →Razer Atheris RZ01-02170100-R3G1 | 215 zł |
Razer Atheris Ambidextrous 7200 DPI Gaming Mouse RZ01-02170100-R3U1 Black | 236 zł |
Mysz gamingowa bezprzewodowa Razer Atheris (Mercury White) | 160 zł |
Mysz bezprzewodowa Razer Atheris czarna | 120 zł |
Razer Atheris - Mobile Computer Mouse Black | 104 zł |
Mysz gamingowa bezprzewodowa Razer Atheris (Black) | 130 zł |
Gamingowa Mysz Razer Atheris Mercury White 7200 dpi 2,4 GHz Bluetooth | 160 zł |