Ванна Ravak Rosa II 150x105 см
Фото 4 |
Ravak Rosa II 150x105 150x105 см170x105 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Rosa II 150x105 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
RAVAK CK21000000 WANNA ROSA II 150x105 L BIAłA | 2 113 zł |
Ravak Rosa II Wanna narożna 150x105x46,5 cm akrylowa lewa, biała CK2100000 | 2 163 zł |
RAVAK CJ21000000 WANNA ROSA II 150x105 P BIAłA | 2 113 zł |
Модификації Ravak Rosa II
Ціни на Ravak Rosa II |
---|---|---|---|---|
Ravak Rosa II 150x105 см | від 2 113 zł | 3 пропозиції | ||
Ravak Rosa II 170x105 см | від 2 458 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →