Душова кабіна Radaway Nes KDD I 90x90
Фото 11 |
Radaway Nes KDD I 90Lx90R |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни, стійкий до змін температури і вологи.
Двері відкриваються як назовні, так і всередину. Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Nes KDD I 90x90
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radaway Nes KDD I kabina 90x100 przejrzyste 10021090-01-01L/10021100-01-01 | 2 730 zł |
Radaway Nes Black KDD I kabina 100x90 przejrzyste 10021100-54-01L/10021090 | 3 005 zł |
Radaway Nes KDD I kabina 90x90 przejrzyste 10021090-01-01L/10021090-01-01R | 2 678 zł |
Radaway Nes KDD I Kabina prysznicowa prostokątna 100x90x200 cm, profile ch | 2 813 zł |
Radaway Nes Black KDD I Kabina prysznicowa prostokątna 100x90x200 cm, prof | 3 097 zł |
Radaway Nes KDD I Kabina prysznicowa prostokątna 90x100x200 cm, profile ch | 2 813 zł |
Модификації Radaway Nes KDD I
Ціни на Radaway Nes KDD I |
---|---|---|---|---|
Radaway Nes KDD I 80x80 | від 2 577 zł | 12 пропозицій | ||
Radaway Nes KDD I 90x90 | від 2 678 zł | 6 пропозицій | ||
Radaway Nes KDD I 100x100 | від 2 782 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →