Душова перегородка Radaway Modo New Black II Frame 70 (389074-54-56)
Фото 3 |
Radaway Modo New Black II Frame 70 |
|
Перегородка типу Walk-in (вільний вхід). Чорна рамка на склі виготовлена з керамічної фарби. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду і допомагає утримувати його в чистоті. Максимальна ширина перегородки може становити 150 см.
Піддон купується окремо. Можливо встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінного профілю (з регулюванням). Можливий як лівобічний, так і правобічний монтаж.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Modo New Black II Frame 70
Ціни на Radaway Modo New Black II Frame 70 |
---|---|---|---|---|
Radaway Modo New Black II Frame 50 | від 1 563 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Modo New Black II Frame 55 | від 1 649 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Modo New Black II Frame 75 | від 1 877 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Modo New Black II Frame 85 | від 1 991 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Modo New Black II Frame 100 | від 3 759 zł | 3 пропозиції | ||
Radaway Modo New Black II Frame 130 | від 2 754 zł | 2 пропозиції |