Душова кабіна Radaway Carena KDJ 100x90 права
Фото 4 |
Radaway Carena KDJ 100Rx90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Carena KDJ 100x90 права
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radaway Carena Kdj Kabina prostokątna 100x90 prawa szkło przejrzyste 34444 | 3 102 zł |
Radaway Carena Kdj Kabina prostokątna 100x90 prawa szkło przejrzyste + bro | 4 107 zł |
Radaway Carena Kdj Kabina prostokątna 100x90 prawa szkło brązowe 34444-01- | 3 176 zł |
Radaway Carena Kdj Kabina prostokątna 100x90 prawa szkło brązowe + brodzik | 4 180 zł |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Carena KDJ 100Rx90:
- Душова кабіна з дверима, що відкриваються всередину
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 34444-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 34444-01-08NR — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Carena KDJ
Ціни на Radaway Carena KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Carena KDJ 90x90 ліва | від 3 031 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 90x90 права | від 3 031 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 ліва | від 3 031 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x80 права | від 3 031 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 ліва | від 3 102 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 100x90 права | від 3 102 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 ліва | від 3 125 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x80 права | від 3 196 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 ліва | від 3 176 zł | 4 пропозиції | ||
Radaway Carena KDJ 120x90 права | від 3 176 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →