Туристичні меблі Quechua MH100
Фото 19 |
Quechua MH100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quechua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quechua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quechua MH100
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Niskie składane krzesło kempingowe Quechua MH100 Uniwersalny | 60 zł |
Niskie składane krzesło kempingowe Quechua MH100 | 60 zł |
Menażka turystyczna Quechua MH100 inox 2-os. (1,6 l) Uniwersalny | 80 zł |
Menażka turystyczna Quechua MH100 inox 4-os. (2,6 l) Uniwersalny | 150 zł |
Niski stół kempingowy Quechua MH100 Uniwersalny | 80 zł |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості туристичних меблів Quechua MH100:
- Висота сидіння: 25 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →