Радіатор опалення Purmo Plan Ventil Compact 33 300x1100
від 1 669 до 1 966 zł Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Plan Ventil Compact 33 75
Характеристики
Purmo Plan Ventil Compact 33 300x1100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Plan Ventil Compact 33 300x1100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PURMO FCV33 300x1100 PLAN VENTIL COMPACT Typ 33 Grzejnik płytowy 300x1100 | 1 669 zł |
Grzejnik Purmo Plan Ventil Compact FCV33 300X1100 F0A3330011011300 !! ODBI | 1 966 zł |
PURMO FCV33 300x1100L PURMO FCV33 300x1100L | 1 669 zł |
Закрити
Рекомендуємо