Робот-пилосос
Proscenic 850T
Відео 10Фото 8 |
Proscenic 850T |
|
Два контейнери: для пили на 500 мл і комбінований для пили і вологого прибирання.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proscenic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proscenic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proscenic 850T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Proscenic 850T Wi-Fi robot odkurzający z funkcją wycierania siła ssąca 300 | 833 zł |
Odkurzacz automatyczny / robot sprzątający PROSCENIC 850T | 600 zł |
Proscenic 850T Smart Robot Cleaner 3000Pa ssący czarny GK426882 | 778 zł |
Robot Sprzątający Proscenic 850T Wi-Fi Mopowanie | 809 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →