Robot odkurzający
Proscenic 850T
Wideo 12Zdjęcia 8 |
Proscenic 850T |
|
Dwa pojemniki: do picia 500 ml oraz połączone do picia i sprzątania na mokro.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Proscenic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Proscenic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Proscenic 850T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Proscenic 850T Wi-Fi robot odkurzający z funkcją wycierania siła ssąca 300 | 835 zł |
Proscenic 850T Smart Robot Cleaner 3000Pa ssący czarny GK426882 | 783 zł |
Odkurzacz automatyczny / robot sprzątający PROSCENIC 850T | 520 zł |
Robot Sprzątający Proscenic 850T Wi-Fi Mopowanie | 809 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →