Інгалятор (небулайзер) ProMedix PR-820
Фото 6 |
ProMedix PR-820 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProMedix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProMedix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProMedix PR-820
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Promedix PR-820 inhalator z rozpylaczem Electrique Zeit einatmen Court für | 143 zł |
Inhalator kompresorowy, dla dzieci i dorosłych PROMEDIX PR-820 | 175 zł |
Inhalator PR-820 Zestaw | 117 zł |
ProMedix Inhalator PR-820 zestaw | 157 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →