Вакуумний пакувальник Profi Cook PC-VK 1080
Відео 1Фото 2 |
Profi Cook PC-VK 1080 |
|
В комплекті: 10 пакетів 22x30 см, 8 пакетів 28x40 див.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi Cook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi Cook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Cook PC-VK 1080
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ProfiCook PC-VK 1080 | 286 zł |
Profi Cook PC-VK 1080 AGDM-ZGRZ-PFC-001 | 259 zł |
Zgrzewarka próżniowa PROFI COOK PC-VK 1080 | 259 zł |
Clatronic Urządzenie Clatronic PC-VK 1080 | 271 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →