Корм для кішок Pro Plan Veterinary Diet HA 350 g
Фото 10 |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Pro Plan →
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: м'ясо курки, тапіока 20%, білок лосося, горох, м'ясо качки, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: лосось, горох, білок лосося, кокосове масло, гречка, суперпреміум
від 28 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 34 zł
сухий корм, 1.25 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо, субпродукти, овочі, олії, жири, яйця, суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: білок птиці, кукурудза, шкварки, рис, печінка птиці, суперпреміум
від 11 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: кукурудза, білок птиці, жир, печінка птиці, буряковий жом, суперпреміум
від 40 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: свинина, тапіока, картопля, білок лосося, жир, волокна гороху, олія, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: спельта, глютен, білок, овес, жир, куряче м'ясо, буряк, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 25 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: курка, глютен, свинина, овес, спельта, г. білків, жир, риба, яйця, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, тапіока, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: рис, глютен, куряче м'ясо, жири, яйця, риба, олія, інулін, календула, суперпреміум
Pro Plan Veterinary Diet HA 350 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Pro Plan Veterinary DietПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: глютен, яєчний порошок, жири, глютен, клітковина, білок, буряк, суперпреміум
від 156 zł
сухий корм, 5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: ізолят білка сої, білок курки, кукурудзяний крохмаль, тваринний жир, суперпреміум
від 187 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: глютен, яєчний порошок, жири, глютен, клітковина, білок, буряк, суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, соєвий білок та олія, жири, гідролізат протеїну, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: пшеничне борошно, кукурудза, рис, глютен, жир, м'якоть буряків, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.35 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, білки, кукурудза, жир, яєчний порошок, буряк, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, в составе: сухий білок птиці, кукурудзяний глютен, ізолят білка сої, крохмаль, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: глютен, рис, білки, кукурудза, жир, яєчний порошок, буряк, суперпреміум
від 38 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (печінка, курка, нирки), крупи, олії, жири, суперпреміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, від ожиріння, в составе: курка, суперпреміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та продукти переробки м'яса (з яких 4% курки), яйця, суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: рисовий крохмаль, соєвий білок та олія, жири, гідролізат протеїну, суперпреміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та продукти переробки м'яса (з яких 4% курки), риба, суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: океанічна риба, суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та продукти переробки м'яса (з яких 4% лосося), риба, суперпреміум
від 37 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 38 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та продукти переробки м'яса (з яких 4% курки), риба, суперпреміум
від 47 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: лосось, суперпреміум
від 40 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 10 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо та продукти переробки м'яса, риба та продукти переробки риби, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.35 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно пшеничне, рис, борошно, свинячий жир, кукурудза, буряковий жом, суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diet HA
Ціни на Pro Plan Veterinary Diet HA |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diet HA 1.3 kg | від 74 zł | 4 пропозиції | ||
Pro Plan Veterinary Diet HA 3.5 kg | від 160 zł | 7 пропозицій |