Корм для кішок Pro Plan Hydra Care 10 pcs
Фото 4 |
Pro Plan Hydra Care 10 pcs |
|
Корм сприяє збільшенню споживання води та розведенню сечі у котів.
Рекомендації щодо годування (на добу): один пакетик корму на день на кожні 2 кг маси тіла кота.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Hydra Care 10 pcs
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro Plan PURINA Hydra Care kot 10 x 85 g karma uzupełniająca dla dorosłych | 45 zł |
Karma dla kota PURINA Pro Plan Feline Hydra Care 850 g | 47 zł |
PURINA PRO PLAN Hydra Care Feline - 10 x 85 g | 33 zł |
Karma dla kota PURINA Pro Plan Feline Hydra Care 850 g 12510785 | 38 zł |
PURINA PRO PLAN Hydra Care Feline - 2 x 10 x 85 g | 60 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →