Ванна Polimat Miki 140x70 см
Фото 5 |
Polimat Miki 140x70 00362 140x70 см145x85 см |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Miki 140x70 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Polimat Wanna narożna prawa Polimat Miki 140x70 cm asymetryczna biały poły | 878 zł |
POLIMAT 00362 Wanna as. 140x70 prawa MIKI | 878 zł |
Polimat Miki Wanna narożna asymetryczna 140x70 cm, wersja prawa, biała 003 | 878 zł |
Polimat Wanna narożna lewa Polimat Miki 140x70 cm asymetryczna biały połys | 878 zł |
Модификації Polimat Miki
Ціни на Polimat Miki |
---|---|---|---|---|
Polimat Miki 140x70 см | від 878 zł | 4 пропозиції | ||
Polimat Miki 145x85 см | від 917 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо