Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz
Відео 7Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz 235/60 R18 103 H 235/60 R18 103 H Mercedes-Benz 235/60 R18 103 H RunFlat 235/60 R18 103 V 235/60 R18 103 V Alfa Romeo 235/60 R18 107 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H | від 743 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Mercedes-Benz | від 733 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103H Run Flat | від 978 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V | від 844 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 103V Alfa Romeo | від 762 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/60 R18 107H | від 676 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →