Літня шина Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo
Відео 7Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo 235/55 R19 101 V Mercedes-Benz 235/55 R19 101 V RunFlat Mercedes-Benz 235/55 R19 105 V 235/55 R19 105 Y 235/55 R19 105 Y Alfa Romeo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
235/55Yr19 Pirelli Tl Scorpion Verde Ar Ks Xl 105Y E 8019227395815 | 697 zł |
Pirelli Scorpion Verde (235/55 R19 105Y) 3958100 | 819 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/55 R19 105Y XL AR ) 3958100 | 878 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 235/55 R19 105Y XL AR ) | 895 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101V Mercedes-Benz | від 657 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 101V Run Flat Mercedes-Benz | від 718 zł | 8 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105V | від 655 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y | від 993 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde 235/55 R19 105Y Alfa Romeo | від 697 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →