Літня шина Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 255/40 R21 102W XL MGT ) 3990300 | 1 508 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC (255/40 R21 102W) 3990300 | 1 474 zł |
Opona Pirelli 255/40R21 P-ZERO S.C. 102W MGT XL - opony terenowe 39903 | 1 348 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 255/40 R21 102W XL MGT ) | 1 525 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W
Ціни на Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102V | від 1 069 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102V Seal | від 1 309 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102V Volvo | від 1 062 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W | від 1 348 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102W Alfa Romeo | від 1 153 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102Y Alfa Romeo | від 1 389 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102Y Audi RS | від 1 131 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102Y BMW/Mini | від 1 128 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R21 102Y Seal | від 1 259 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →