Літня шина Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE PIRELLI 235/35 R19 91Y P-ZERO PZ4 FP XL 8019227397734 | 617 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 235/35 R19 91Y XL FP ) 3977300 | 735 zł |
Opona Pirelli 235/35R19 P-ZERO S.C. 91Y XL HN - opony letnie 31405 | 712 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC (235/35 R19 91Y) 3977300 | 768 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 235/35 R19 91Y XL HN ) | 790 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y | від 617 zł | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi | від 646 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi RS | від 685 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y BMW/Mini | від 634 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Hyundai | від 750 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Mercedes-AMG | від 736 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →