Аудіоресивер Pioneer SX-N30AE
Відео 1Фото 5 |
Pioneer SX-N30AE
Діапазон частот:20 – 20000 Гц
Потужність на канал (8 Ом):100 Вт
Потужність на канал (4 Ом):160 Вт
Співвідношення сигнал/шум:106 дБ
Входи:Phono, S/P-DIF, оптичний
Дод. входи:USB
Виходи:на сабвуфер
Лінійний вихід. Chromecast.
Всі характеристики
Характеристики SX-N30AE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer SX-N30AE
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer SX-N30AE-B Sieciowy odbiornik stereo z Bluetooth czarny | 2 667 zł |
Amplituner PIONEER SX-N30AES Srebrny | 2 800 zł |
Amplituner PIONEER SX-N30AEB Czarny SX-N30AE | 2 800 zł |
Pioneer SX-N30AE-S multiroom odbiornik stereo z wbudowanym WiFi Chromecast | 2 667 zł |
Amplituner PIONEER SX-N30AES Srebrny SX-N30AE | 2 800 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →