Морозильний лар Philco PCF 2002 i 198 л
Фото 11 |
Philco PCF 2002 i |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philco PCF 2002 i
Ціни на Philco PCF 2002 i |
---|---|---|---|---|
Philco PCF 1002 i 98 л | від 1 513 zł | 1 пропозиція | ||
Philco PCF 2002 i 198 л | від 1 528 zł | 1 пропозиція | ||
Philco PCF 3802 i 371 л | від 3 430 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →