Zamrażarka skrzyniowa Philco PCF 2002 i 198 l
Zdjęcia 11 |
Philco PCF 2002 i |
|
Jak prawidłowo przechowywać żywność w zamrażarce?Co można, a czego nie można przechowywać w zamrażarce, jak pakować i strefować, jakie temperatury ustawić
Jak wybrać zamrażarkęZalecenia dotyczące wyboru zamrażarki do długoterminowego przechowywania żywności
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Philco PCF 2002 i
Ceny na Philco PCF 2002 i |
---|---|---|---|---|
Philco PCF 1002 i 98 l | od 1 513 zł | 1 oferta | ||
Philco PCF 2002 i 198 l | od 1 528 zł | 1 oferta | ||
Philco PCF 3802 i 371 l | od 3 430 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →