Бінокль Pentax Papilio II 8.5x21
Відео 1Фото 4 |
Універсальний бінокль з кратністю 8.5х для туризму та подорожей, спостережень за живою природою, пам'ятками чи зоряним небом. Відрізняється компактними розмірами (116x110x55 мм) та оригінальною конструкцією корпусу. Серед особливостей даної моделі слід виділити внутрішній механізм, що забезпечує невелику мінімальну дистанцію фокусування (всього 0.5 м), завдяки якій бінокль Pentax Papilio II 8.5x21 можна використовувати для детального розгляду предметів і об'єктів, що знаходяться в безпосередній близькості до спостерігача.
За якість зображення відповідають 21-мм асферичні лінзи з багатошаровим покриттям, що просвітлює, і призматичні блоки типу Porro, елементи яких виготовлені зі спеціального скла BaK-4. Можливість регулювання міжзорової відстані в широких межах (56 – 74 мм), наявність механізму діоптричної корекції, висувні наочники та великий винос зіниці (15 мм) сприяють тому, що бінокль легко налаштовується під конкретного користувача та однаково зручний дорослим та дітям.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Купити Pentax Papilio II 8.5x21
Усі ціни 8 →Pentax Papilio Lornetka Pryzmatowa Szary 85x21 62002 | 583 zł |
Lornetka PENTAX Papillo II 8.5 x 21 | 749 zł |
Lornetka PENTAX Papillo II 8.5 x 21 62002 | 749 zł |
Lornetka Pentax Papilio II 8.5x21 (62002) | 748 zł |