Моторне мастило Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 4.5 л
Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 4.5L 1 л4.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orlen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orlen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 4.5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej Platinum Classic Diesel Synthetic 5W-40 4,5 l | 163 zł |
Olej Platinum Classic Diesel Synthetic 5W-40 4,5 l | 163 zł |
Модификації Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40
Ціни на Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 1 л | від 45 zł | 3 пропозиції | ||
Orlen Platinum Classic Diesel 5W-40 4.5 л | від 163 zł | 3 пропозиції |