Насадка для зубної щітки Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1
Фото 8 |
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 |
|
Насадка Braun Oral-B Sensi Ultra Thin розроблена спеціально для людей, у яких підвищена чутливість зубної емалі і ясен.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oral-B, Końcówka do szczoteczki, Oral-B Sensi Ultrathin EB60, 1 sz. | 17 zł |
BRAUN Oral-B Sensi UltraThin 1szt. EB60-1 końcówka do szczoteczki elektryc | 17 zł |
Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B Sensi Ultrathin EB60 1sz | 18 zł |
Модификації Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1
Ціни на Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 |
---|---|---|---|---|
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-1 | від 17 zł | 4 пропозиції | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-2 | від 27 zł | 16 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-3 | від 50 zł | 8 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-4 | від 31 zł | 40 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-6 | від 79 zł | 2 пропозиції | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-8 | від 100 zł | 18 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-10 | від 143 zł | 7 пропозицій | ||
Oral-B Sensi UltraThin EB 60-12 | від 242 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →