Похідний ніж OPINEL 9 VRI DIY
Фото 7 |
OPINEL 9 VRI DIY |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL 9 VRI DIY
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opinel DIY N°09 | 108 zł |
Nóż Składany Opinel No 09 DIY z narzędziami 001804 | 109 zł |
Opinel Opinel N°09 DIY Nóż kieszonkowy Yellow 001804 | 108 zł |
Opinel, Nóż składany, No.9 Do It Yourself | 109 zł |
Opinel N°09 Diy Folding Knife Penknife Żółty,Posrebrzany 8 cm | 98 zł |
Nóż Składany Opinel No 09 DIY z narzędziami Yellow | 109 zł |
Opinel N°09 Diy Folding Knife Penknife Szary 8 cm | 97 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →