Nóż turystyczny OPINEL 9 VRI DIY
Zdjęcia 7 |
OPINEL 9 VRI DIY |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OPINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OPINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OPINEL 9 VRI DIY
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Składany Opinel No 09 DIY z narzędziami 001804 | 109 zł |
Opinel Opinel N°09 DIY Nóż kieszonkowy Yellow 001804 | 108 zł |
Opinel, Nóż składany, No.9 Do It Yourself | 109 zł |
Opinel N°09 Diy Folding Knife Penknife Żółty,Posrebrzany 8 cm | 98 zł |
Nóż Składany Opinel No 09 DIY z narzędziami Yellow | 109 zł |
Opinel N°09 Diy Folding Knife Penknife Szary 8 cm | 97 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →