Велотренажер One Fitness RM8740
Фото 35 |
One Fitness RM8740 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Fitness RM8740
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Biało-czarny magnetyczny rower treningowy z 8 poziomami wysiłku HMS Czarny | 480 zł |
Rower magnetyczny One Fitness RM8740 czarny | 480 zł |
One Fitness, Rower pionowy, magnetyczny, RM8740, czarny | 480 zł |
RM8740 WHITE ROWER MAGNETYCZNY ONE FITNESS | 475 zł |
Rower magnetyczny ONE FITNESS RM8740 Biały | Bezpłatny transport | Raty | 430 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →