ІЧ обігрівач Olimpia Splendid Solaria Evo 1.2 кВт
Фото 3 |
Olimpia Splendid Solaria Evo поворотний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Solaria Evo 1.2 кВт
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimpia Splendid Solaria Evo 1200 W 220-240 V Halogen Podgrzewacz Szary 99 | 189 zł |
Olimpia Splendid SOLARIA EVO S Grzejnik na podczerwień | 369 zł |
Olimpia Splendid SOLARIA EVO S Grzejnik na podczerwień | 372 zł |
Olimpia Splendid SOLARIA EVO S Grzejnik na podczerwień z 3 poziomami grzan | 230 zł |
Olimpia Splendid SOLARIA EVO S Grzejnik na podczerwień | 369 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →