ІЧ обігрівач NEO 90-104 0.72 кВт
NEO 90-104 термостатрегулювання температуритаймерпрограматорпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 90-104 0.72 кВт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panel grzewczy NEO TOOLS 90-104 | 773 zł |
Grzejnik Neo 90-104 promiennikowy 720 W | 814 zł |
Panel grzewczy NEO TOOLS 90-104 | 773 zł |
Grzejnik Neo 90-104 promiennikowy 720 W | 635 zł |
NEO Panel grzewczy na podczerwień 720W 90-104 | 659 zł |
Grzejnik Neo 90-104 promiennikowy 720 W | 774 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →