ІЧ обігрівач Olimpia Splendid Carbon Black 1.1 кВт
Olimpia Splendid Carbon Black поворотний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Carbon Black 1.1 кВт
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimpia Splendid Solaria 1100 W 220-240 V Węgiel Podczerwień Podgrzewacz C | 297 zł |
OLIMPIA Grzejnik OLIMPIA Splendid CARBON BLACK 99579 Czarny | 267 zł |
Grzejnik Na Podczerwień Carbon Black Olimpia 1100W | 237 zł |
Olimpia Splendid CARBON BLACK Grzejnik na podczerwień | 394 zł |
Olimpia Splendid CARBON BLACK Grzejnik na podczerwień | 398 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →