Осушувач повітря Olimpia Splendid Aquaria S1 16 P (02063)
Відео 1Фото 6 |
Olimpia Splendid Aquaria S1 16 P
Тип:побутовий, до 25 м²
Продуктивність:16 л/добу
Повітряний потік:120 м³/год
Потужність:200 Вт
Керування:сенсорне
Установка:підлоговий
Індикатор температури та вологості. Функція сушіння білизни. 3 швидкості вентилятора.
Всі характеристики
Характеристики Aquaria S1 16 P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Aquaria S1 16 P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OLIMPIA SPLENDID AQUARIA S1 16 P DEUMIDIFICATORE 16L/24H DOPPIO FILTRO 75m | 1 137 zł |
Olimpia Splendid Osuszacz powietrza Aquaria S1 16P | 1 118 zł |
Olimpia Splendid AQUARIA S1 16 P Osuszacz powietrza | 1 135 zł |
Olimpia Splendid AQUARIA S1 16 P Osuszacz powietrza | 795 zł |
Olimpia Splendid AQUARIA S1 16 P Osuszacz powietrza | 1 135 zł |
Відеоогляди
Вловлює основні алергени завдяки протипиловому фільтру та усуває неприємні запахи завдяки вбудованому фільтру з активованим вугіллям. Легко переміщається завдяки бічним ручкам та колесам.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →