Гейнер Olimp Dextrex Juice 1 кг
Olimp Dextrex Juice 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimp Dextrex Juice 1 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimp Dextrex Juice 1000GZnakomite źródło łatwostrawnych węglowodanów idealnie sprawdzi się podczas intensywnych wydłużających się czasie treningów wytrzymałościow Budujmase.plПоскаржитись | 50 zł |
Olimp Dextrex Juice® - 1000 g - PomarańczaSuplement diety, Olimp Dextrex Juice® - 1000 g - Pomarańcza Suplement diety Dextrex Juice® jest preparatem w formie proszku, który umożliwia wzbogacenie codz... EmpikПоскаржитись | 42 zł |
Olimp Dextrex Juice® - 1000 g - JabłkoSuplement diety, Olimp Dextrex Juice® - 1000 g - Jabłko Suplement diety Dextrex Juice® jest preparatem w formie proszku, który umożliwia wzbogacenie codzienn... EmpikПоскаржитись | 42 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 46 zł
вуглеводний, порція: 35 г, вуглеводи - 28.7 г, упаковка: 1000 г, порцій 28
від 38 zł
вуглеводний, порція: 50 г, вуглеводи - 42 г, 184 ккал, упаковка: 1000 г, порцій 20
від 35 zł
вуглеводний, порція: 25 г, вуглеводи - 22.8 г, 92 ккал, упаковка: 1000 г, порцій 40
від 41 zł
вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, вуглеводи - 47.5 г, Калорійність: 192 ккал, Упаковка: 1000 / 3500 г, порцій 20 / 70 шт, Країна походження: Польща
від 38 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 280 г, білок - 53.3 г, вуглеводи - 208 г, Калорійність: 1077 ккал, Упаковка: 1000 - 4800 г, порцій 3 - 17 шт, Країна походження: Польща
від 30 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 50 г, білок - 10 г, вуглеводи - 36.7 г, Калорійність: 191 ккал, Упаковка: 1000 - 5000 г, порцій 20 - 100 шт, Країна походження: Польща
від 14 zł
білково-вуглеводний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 70 г, білок - 21 г, вуглеводи - 41.3 г, Калорійність: 254 ккал, Упаковка: 500 / 3000 г, порцій 7 / 43 шт, Країна походження: Польща
від 36 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 100 г, білок - 15 г, вуглеводи - 75 г, Калорійність: 376 ккал, Упаковка: 1000 - 6800 г, порцій 10 - 68 шт, Країна походження: Польща
від 29 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: креатин, Порція: 100 г, білок - 10 г, вуглеводи - 87 г, Калорійність: 393 ккал, Упаковка: 1200 - 5000 г, порцій 12 - 50 шт, Країна походження: Польща
від 147 zł
вуглеводно-білковий, комплексний, Добавки: креатин, комплекс вітамін, Порція: 334 г, білок - 50 г, вуглеводи - 252 г, Калорійність: 1250 ккал, Упаковка: 2720 / 5440 г, порцій 8 / 16 шт, Країна походження: США
від 35 zł
вуглеводно-білковий, сироватковий, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 400 г, білок - 55 г, вуглеводи - 321 г, Калорійність: 1520 ккал, Упаковка: 1000 - 5800 г, порцій 2 - 14 шт, Країна походження: Польща
від 19 zł
білково-вуглеводний, комплексний, Добавки: комплекс вітамін, Порція: 260 / 280 г, білок - 52 г, вуглеводи - 182 г, Калорійність: 1060 ккал, Упаковка: 280 - 6800 г, порцій 1 - 26 шт, Країна походження: Канада