Крісло-гойдалка Nuna Leaf
Відео 7Фото 3 |
Nuna Leaf |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nuna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nuna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nuna Leaf
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nuna Leaf Grow including Play Arch | 1 043 zł |
Nuna Leżaczek Leaf Curv Dusk uniwersalny | 1 299 zł |
NUNA leżaczek LEAF GROW Charcoal | 1 199 zł |
Leżaczek Leaf Grow CHARCOAL z pałąkiem | 1 499 zł |
NUNA leżaczek LEAF CURV Granite | 1 039 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості крісла-гойдалки Nuna Leaf:
- Знімна оббивка
- Заколисування вправо-вліво від легкого поштовху
РекомендуємоПорівняти в таблиці →