Leżaczek bujaczek Nuna Leaf
Wideo 7Zdjęcia 3 |
Nuna Leaf |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nuna 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nuna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nuna Leaf
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nuna Leaf Grow including Play Arch | 1 043 zł |
Nuna Leżaczek Leaf Curv Dusk uniwersalny | 1 299 zł |
NUNA leżaczek LEAF GROW Charcoal | 1 199 zł |
Leżaczek Leaf Grow CHARCOAL z pałąkiem | 1 499 zł |
NUNA leżaczek LEAF CURV Granite | 1 039 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości leżaczka bujaczka Nuna Leaf:
- Zdejmowana tapicerka
- Kołysanie w lewo i prawo od lekkiego pchnięcia
PolecamyPorównaj w tabeli →