Тепловентилятор Noveen PTC-2000
Noveen PTC-2000 термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Noveen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Noveen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Noveen PTC-2000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Termowentylator Noveen PTC2000 smart | 212 zł |
NOVEEN Grzejnik ceramiczny PTC 2000 Smart HDNOETEPTC20000 | 283 zł |
Kolumnowy N'oveen PTC2000 smart AGDM-GRZ-NVEN-001 | 205 zł |
Grzejnik ceramiczny NOVEEN PTC3000 Tower Smart | 179 zł |
NOVEEN Grzejnik ceramiczny PTC 2000 Smart 105611 | 310 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →