MIDI-клавіатура Novation Impulse 61
Novation Impulse 61 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Novation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Novation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Novation Impulse 61
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Novation Impulsowa klawiatura kontrolera USB/MIDI z 61 przyciskami i Buspo | 1 334 zł |
Novation Novation Impulse 61 IMPULSE-61 | 1 129 zł |
Novation Impulse 61 klucz USB MIDI kontroler klawiatury 34004000 | 1 450 zł |
Novation Novation Impulse 61 SET IMPULSE-61-SET | 1 302 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →